13 Mayıs 2003 23:41

Nisan'da Start Alacak Olan T3 Pahalıya Patlıyor!

Terminatör 3 tüm zamanların en pahalı filmi mi?Arnold Schwarzenegger 30 milyon dolarını garantilemişken şimdi de bayrağı James Cameron'dan devralan yönetmen Jonathan Mostow'un 5 küçük milyonu cebine indireceği söyleniyor.Filmin yapımcısı Intermedia, satış/TV/VHS/DVD telif haklarını devretmek için 50 milyon ve gelirlerden de %50 istediğini açıkladı. Bütün bunlar yetmezmiş gibi filmin kendisi de 160 milyon edecek gibi görülüyor.Paramount, Disney, Universal ve Dreamworks şimdiden sıraya girmiş durumdalar. Fox ise daha önce seriyi - hem de Cameron'la- devam ettirmek isteyip bu işten ağzı yandığı için bu kez uzak duracak gibi.Bu arada, filmin çekimlerinin Nisan'da başlayacağını hatırlatalım.
Yorumlar
  • eee yani böyle bir efsane için bu kadar para harcanması doğal.12 yıldan beri de hayranları bekliyor.tabi kesenin ağzını açacaklar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir