13 Aralık 2006 18:41

Nolan'ın En Prestijli Oyuncusu

Jackman'la Bale'ın arasına bir güzel seçtim

Ne Christopher Nolan'ın ne de Scarlett Johansson'un hızına yetişemiyoruz. Batman Başlıyor'un ardından aynı kadroyla The Prestige'in hazırlıklarına başladığını duyurduğumuz yönetmen, Variety'nin bildirdiğine göre kadrosuna son olarak Scarlett Johansson'u ekledi.19. yüzyılın sonları… Londra'da sihirbazlar kıskançlık krizleri yaşamakta ve birbirlerinin numaralarını çalmak için her şeyi feda etmektedirler. Olaylar o kadar çığrığından çıkar ki cinayetler başlar.Hugh Jackman ve Christian Bale'ın Michael Caine ve David Bowie dopingiyle başrollerine soyundukları The Prestige'in çekimlerine Ocak ayında başlanacak.Yakında Match Point, Borgia, Scoop, Amazon ve The Nanny Diaries, Napoleon and Betsy ile sinemalarımızı şenlendirecek olan Johansson bu programın içine The Prestige'i nasıl sığdırdı anlayabilmek mümkün değil.
Yorumlar
  • maç sayısındaki sürükleyicilik, konu zenginliği ve oyuncu performanları varken, Allen'ın bu ikinci Londra filmi olan Scoop çok kötü olmuş. Fİlmi Scarlett Johansson bile kurtaramamış.

  • Scarlett Johanson'u "Lost In Translation"da çok beğenmiştim. İçinde oyunculuğa dair iyi bir potansiyel barındırdığını düşünüyorum. Umarım bundan sonra da güzel performanslarla kariyerini zenginleştirir.

  • sadece scarlett açısından değil nolan için de uzun zaman sonra güzel bir film seyredecek olabiliriz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir