13 Mayıs 2003 23:41

Nosferatu Geri Dönüyor

Nicolas Cage'in film şirketi Saturn Films'in ilkçocuğunun ismi belli oldu. "Mark Of The Vampire".Filmde başroleri, Willem Dafoe ve John Malkovich paylaşacaklar.Sessiz sinema döneminin korku klasiği, F.W.Murnau'nun "Nosferatu"'su"Mark Of The Vampire"'ın içeriğini oluşturacak.Elias Merhige'in yöneteceği filmde, Eddie Izzard ve Catherin McCormak'ta rol alacak.Bakalım dedelerimizi korkutan Nosferatu'nun, bizim üzerimizdeki etkisi ne olacak.
Yorumlar
  • Bildiğim kadarıyla dünya sinema tarihinde ilk çekilen korku filmi Nosferatudur .Filmde oyuncuların sesleri yoktur her bir sahneden sonra yazılı bir bölüm gözükmektedir.Peki neden bu film beyazperde sitesinde yokki arşive eklenmelidir bence ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir