28 Mayıs 2010 00:00

Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun geri dönüyor!

Yeşilçam’ın en kötü üç adamı Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Eray Özbal bir film için bir araya geliyor.

Onlar uzun yıllar masum kızların içkisine ilaç kattı, ıssız bir köşede sıkıştırdı, mutluluk vaatleriyle kandırdı. Yeşilçam’ın en kötü üç adamı Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Eray Özbal bir film için bir araya geliyor.


Fantastik komedi türündeki ‘Naro&Teco: Priapos’un Peşinde’yi Orçun Özbal yönetecek.
Belmondo Engin rolünde Eray Özbal (53), disko işletmecisi rolünde Nuri Alço (59) ve kız lisesinde hademelik yapan Teco rolünde Coşkun Göğen (64) oynuyor. Yeşilçam’ın üç kült karakterini bir araya getiren filmde futbolcu Ümit Karan da kendisini oynayacak.

Film bir geri dönüş hikayesi. 80’li yılların üç kült karakteri yıllar sonra yeni bir macera için bir araya gelip bereket tanrısı Priapos’un peşine düşüyor. Basit bir hırsızlık gibi görülen bu iş onları fantastik bir serüvenin ortasına itiyor.

Nuri Alço ve Coşkun Göğen’in canlandırdıkları Naro ile Teco karakterleri bilindik kötü adam özelliklerini korumalarına karşın değişen dünyaya uyum sağlayamıyorlar. Dünya o kadar kötü bir hal almış ki onlar bile artık temiz ve saf görünüyor.

Efsane üçlüye eşlik edecek ‘talihsiz’ kadın oyuncular ise Yeşim Ceren Bozoğlu ve Başak Sayan. Filmin çekimleri temmuzda İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale’de yapılacak.

Yorumlar
  • Eminimki en az Avatar kadar gişe yapar...:)

  • zerrin egeliler ride hatunların anası olarak düşünün derim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir