25 Eylül 2009 10:12

Nuri Bilge Ceylan Söyleşisi

16. Altın Koza Film Festivali'nde, Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'nın jüri başkanı Nuri Bilge Ceylan'la söyleşi var!

16. Altın Koza Film Festivali'nde yapılacak Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'nın jüri başkanlığını yapacak olan Nuri Bilge Ceylan'dan özel bir söyleşi!8-14 Haziran tarihleri arasında, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Altın Koza Film Festivali'nin Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'nda jüri başkanlığı yapmak üzere Adana'da bulunacak olan ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, bir de söyleşi gerçekleştirecek.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir