30 Eylül 2016 15:46

Nuri Bilge Ceylan'dan yeni film geliyor

Ahlat Ağacı isimli yeni Nuri Bilge Ceylan filmiyle ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Arte France Cinema, Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Ahlat Ağacı'da destek vereceğini duyurdu. Bu duyuruyla birlikte filmle ilgili bilgileri de paylaşan Arte France Cinema, Ahlat Ağacı'nda Ceylan'ın bu sefer Sinan isimli edebiyat aşığı bir karaktere kadrajını çevirdiğini göreceğiz. Sinan, Anadolu'nun yoksul bir kasabasında kitabını çıkartmak için türlü sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışıyor. Öyle görünüyor ki Sinan'ın en çok babasıyla olan ilişkisine ve çatışmalarına şahit olacağız.


Filmin başrolleri henüz açıklanmadı. Nuri Bilge Ceylan ise Ahlat Ağacı'nı şöyle anlatıyor: “Sevelim veya sevmeyelim, bazı özelliklerimizi babalarımızdan alırız. Zayıflıklarımızı, alışkanlıklarımızı ve daha birçok şeyi. Film, babanın ve oğlunun aynı kaderi paylaşmasıyla oluşan kısır döngüyü acı veren deneyimlerden oluşan bir seriyle anlatacağız.”
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir