29 Ağustos 2014 00:00

Nymphomaniac'dan hiç yayınlanmamış görüntüler

Nymphomaniac, yeni versiyonu ile Venedik Film Festivali’nde...

Danimarkalı yönetmen Lars von Trier'in Türkiye’de vizyona girmesi yasaklanan filmi Nymphomaniac‘ın ikinci bölümü daha önce görülmemiş versiyonu ile Venedik Film Festivali’nde görücüye çıkacak.


Ünlü yönetmen, festival öncesi filmin kesilmiş sahnelerinden üç tanesi yayınlandı.


Türkiye’de 'İtiraf' adıyla vizyona girmesi planlanan ama mahkeme kararıyla yasaklanan film, dünya sinemalarında iki bölüm halinde sinemalarda yer buldu.

Dünyada çok ses getiren Nymphomaniac; 50'li yaşlarının başındaki bir kadının çocukluğundan itibaren erkeklerle olan ilişkilerini anlatıyor. Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe gibi oyuncuların rol aldığı Nymphomaniac, birinci bölümü ilk kez Berlin Film Festivali'nde sansürsüz olarak gösterilmiş ve eleştirmenlerden övgüler almıştı.

Filmin ikinci bölümü kesilmiş sahneleriyle dünya sinemalarında vizyona girmesine rağmen uzun versiyonu ilk kez Venedik’te sinemaseverlerle buluşacak.

Türkiye'de sadece !f İstanbul ve İstanbul Film Festivali kapsamında izlenebilen “İtiraf Bölüm 1” 1 saat 50 dakika, “İtiraf Bölüm 2” ise 2 saat 10 dakika sürüyor. (Hürriyet)

Yorumlar
  • NE VAR YASAKLAYACAK SANKİ ARTI 18 YAPIN SANKİ BU MİLLET BİLMİYOR GÖRMÜYOR HAT SİZİN SÖZDE R.Ü.T.Ü.K.NİZE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir