25 Eylül 2009 10:12

O Afiş...

Murat Saraçoğlu'nun yönettiği medyatik O… Çocukları filmine ait afiş hazırlandı...

Murat Saraçoğlu'nun yönettiği, Demet Akbağ, Özgü Namal, Sarp Apak ile Altan Erkekli'nin başrollerini oynadığı O… Çocukları filminin afişi hazırlandı.Önümüzdeki aylarda Dinamik Prodüksiyon tarafından vizyona çıkarılacak filmin ilgi çekici bir hikayesi var.Yıl 1981. Türkiye, askeri rejimin yönetimi altındadır. Hayat kadınlarının çocuklarına bakıcılık yapan emanetçi annenin evinin ekseninde inanılmaz olaylar gelişecektir. Çocuk psikolojisi, eğitim, töre, annelik duygusu ve kadın erkek ilişkileri, toplumsal değer yargıları ve baskı ortamının sorgulandığı, tartışmalara yol açacağı söylenen bir film.
Yorumlar
  • ben izledim süper bir filmdi ağlamak ile kahkaha atmak arasında gidip geldim özgü namal demet akbağ ve diğer oyuncular hepsi birbirini doldurmuş.

  • Film Özgü Namal için bir dönüm noktası olucak gerçekten,güzel bir film olucak gibi,fakat bilet meselesi gerçekten kaos düşünün salonda insanlar film için yerlerini alıyorlar son anda o...çocuklarına gircektik diyoruz.Sanki salondakilerde bu kumpasın içinde değişir heralde adı.

  • Bu ne ya? Sonuçta film bu. Herşeyden bağımsız olmalı. Her konu bağımsızca işlenebilmeli ve istenilen herşey söylenebilmeli-yazılabilmeli. Filmin adı da buna dahil. Değiştirirlerse bu filme yazık olur. Madem öyle neden baştan ismini böyle koydular? Bu sinemaya ve sinemaseverlere bir haksızlık!

  • harika bir film gibi duruyor ama isim değişmesin böle gayet güzel

  • Bileti nasıl isteyeceğiz , isim enfes ama değiştirecekler gibime geliyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir