6 Nisan 2016 14:02

'O günler artık eskide kaldı'

Cameron Diaz: 'Herkesin 25 yaşındaymışım gibi düşünmesine takılırsam o zaman hapı yuttum demektir.'

Neredeyse 20 yıl boyunca Hollywood'un en çok aranan isimlerinden biri olan Cameron Diaz, artık 43 yaşına geldiğini belirterek "İç çamaşırlı dans günlerim artık geride kaldı" dedi.

Katıldığı bir radyo programında sunucu Diaz'a, 2000 yapımı Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) filminde iç çamaşırıyla dans ettiği meşhur sahneyi hatırlattı ve gelecek filmlerinde de benzer sahnelerde yer alıp yer almayacağını sordu.Filmin çekildiği tarihte 27 yaşında olduğunu vurgulayan Cameron Diaz şöyle devam etti: "Bilmiyorum, filmlerdeki iç çamaşırlı dans günlerimin artık geride kaldığını kabul edebilirim. Sanırım yıllara meydan okumak dedikleri şey gerçekte bu. Bazı şeyler değişti ve olduğunuz yeri kabullenmek zorundasınız. Durup da 'Hala 25 yaşındayım' demeyeceğim. Eğer herkesin benim 25 yaşındaymışım gibi düşünmesine takılırsam o zaman hapı yuttum demektir. Buna takılırsam yalnızca kendime acı çektirmiş olurum."Cameron Diaz'ın kariyeri 1998-2002 yılları arasında zirvedeydi. Bu aralıkta There’s Something About Mary, Being John Malkovich ve Shrek gibi birçok önemli yapımda yer aldı. Fakat bir şekilde –nasıl olduğu konusunda hala kimse bir fikir sahibi değil- Bad Teacher gibi, Jason Segel ile başrol oynadığı Sex Tape gibi filmlerle kariyerinde hızlı bir düşüşe neden oldu.Oyuncu şu sıralar sağlıklı yaşam üzerine yazdığı kitaplarıyla gündemde.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir