28 Kasım 2003 15:14

O Kedi Ben Olabilirdim

Ashley Judd, Kedikadın projesini kabul etmediğine pişman!

Warner Bros'un ilgi çekici projesi Kedikadın, Halle Berry'ye gelene kadar farklı oyuncularla anılmıştı hatırlayacağınız gibi. Nicole Kidman ve Ashley Judd gibi isimler örnek olarak verilebilir. Yakın zamanda rolün son ve esas sahibi Berry'nin kedi kostümlü ilk fotoğrafları da meraklı gözler için basına verildi. İşte bu fotoğrafları gören Judd, projeyi reddettiği için bir parça pişman olmuş. America's STAR dergisinin aktardığı bir açıklamaya göre Judd, bu projeyi kabul etmemenin yaptığı en aptalca şeylerden biri olduğunu belirtiyor.Güzel oyuncu bu kararı alma sebebi olarak da, rolü kendisi için fazla toy bulduğunu belirtiyor. Berry'nin kedikadın fotoğrafları karşısındaki kıskançlığını gizlemeyen oyuncunun o dönemde tercih ettiği proje Cat On A Hot Tin Roof olmuştu.
Yorumlar
  • Bence ashley judd bence kedi kadın için düşünülecek son kişilerden birisi.Hem fiziği itibariyle hemde olgun kadın görünümüyle bu role pek uyuşmuyor.Bence halle berry bu rol için en akla gelen isimlerden nıcoluda unutmamak gerek ben onun olmasını cok istıyordum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir