4 Mart 2004 13:30

O km. Kahramana Yönetmen Aranıyor

John Singleton, Luke Cage'e alıcı gözle bakmaya başladı!

Çizgi roman dünyasının siyah süper kahramanı Luke Cage'in beyazperde yolunda olduğunu daha önce duyurmuştuk. Ben Ramsey tarafından yazılan senaryodan yola çıkılarak çekilecek olan film için, aksiyon yönetmeni John Singleton ile görüşülüyor. 2 Fast 2 Furious yönetmeni, yapım ortağı Marvel'ın da gönlünden geçen isim.70'lerde raflara çıkıp, 80'lere kadar hayatta kalmayı başaran Luke Cage, haksız yere içeri atılan bir vatandaşın, hapishanede bir takım tıbbi deneylere katılıp süper güçlerle donanmasını anlatıyor. Zırh gibi bir deriye sahip olan adamımız, kiralık bir kahraman olarak hizmet veriyor. Anlaşma sağlanması durumunda, Cage'in ilk beyazperde yolculuğu da başlayacak.
Yorumlar
  • daha ned olsun film diye ben buna derim işte singleton oldumu en iyi zenci filmleri piyasada olur cok tutulacak bu film marvel'in filmleri her zaman en iyisi dare devil gibi tabi merakla bekliyiyorum bu filmi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir