20 Temmuz 2013 00:00

O sahneden sonra ev çökmüş!

Filmdeki bu kare unutulmazlar arasına girmişti...

Unutulmaz Yeşilçam filmlerinden Gülen Gözler'in set arkasında yaşanan ilginç bir olay ortaya çıktı.

Gülen Gözler’in Orhan’ı Ahmet Sezerel, Star TV'de yayınlanan En Güzel Bölüm adlı programa konuk oldu ve filmin ünlü sabun köpüğü sahnesinde yaşananları anlattı.

Sezerel filmde, yağan yağmurdan dolayı çatı katında evin babası Yaşar Bey'den gizlice yaptıkları sabun köpüğünün köpürme ve merdivenlere taşma sahnesininden sonra evin çöktüğünü söyledi.

Sezerel çekimlerde yaşananları şu sözlerle anlattı: "Filmde o merdivenden, o yağmurdan dolayı akan kimyasal maddeyi yapıyoruz biz. O bir kimyasal maddeydi. Yeşilköy’de bir köşkte çektik o sahneyi. Sonradan o kimyasal maddeden dolayı evin ahşap döşemeleri ve merdivenleri çöktü. Biz kaçtık evden, terk ettik yani. 2-3 gün sonra da ev çöktü."


Yorumlar
  • aman ne kadar ilginç!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir