5 Mayıs 2016 15:33

Obama çiftinden Star Wars dansı

Dünya Star Wars gününü Obama çifti dans ederek kutladı.

4 Mayıs Dünya Star Wars günü, yine renkli olaylara sahne oldu. Uzun zamandır serinin hayranları tarafından kutlanan Dünya Star Wars Günü, serinin ünlü repliklerinden biri olam “Güç seninle olsun” cümlesine dayanarak belirlenmiş ve kutlanmaya başlamış. Beyaz Saray, Twitter hesabından bir video paylaşarak Dünya Star Wars Günü’nü kutladı.

Videoda Barack Obama ve eşi Michelle Obama, serinin sevilen droid’lerinden R2-D2 ve bir Stormtrooper ile birlikte dans ederken görülüyor. Üstelik bu, Star Wars karakterlerinin Beyaz Saray’ı ilk ziyareti değil.
Geçtiğimiz Mart ayındaki Paskalya Bayramı’nda da Stormtrooper’lar Beyaz Saray’ı ziyaret etmişti. Üstelik bunlardan birisi, Başkan Obama ile selamlaşmıştı. Geçtiğimiz Aralık ayında da bir basın toplantısı sırasında Barack Obama, Star Wars’u selamlamıştı. Basın toplantısının sonuna doğru Obama, “Tamam, artık Star Wars’a gitmem lazım” demişti.


Beyaz Saray Sekreteri Josh Earrnest, R2-D2 ve Stormtrooper eşliğinde bir basın toplantısı düzenlemişti. Beyaz Saray’daki Star Wars: The Force Awakens gösterimi de büyük ses getirmişti.
Yorumlar
  • ABD propagandası işte, Yaptıkları pislikleri bu tür şeylerle kamufle etmeye çalışıyorlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir