25 Eylül 2009 10:12

Obama ve Örümcek!

The Amazing Spider-Man'ın 583. sayısında Barack Obama ile Örümcek Adam buluştu...

Çizgi roman serisi The Amazing Spider-Man'ın 583. sayısında Örümcek Adam da, Superman'in başını çektiği siyasetçilere yakın süper kahramanlara katıldı. Marvel, Barack Obama'nın Örümcek Adam hayranı (acaba?) olduğunu duyduktan sonra böyle bir sayı hazırlama kararı almış. Sinema dünyası gibi çizgi roman dünyasının da yıldız isimleri Barack Obama'ya destek vermişti. Çizgi romanda yolları kesişiyor, Obama Örümcek Adam'a olan hayranlığını dile getiriyor ve sonunda "partner" diye sesleniyor. Bir sonraki sayıda birlikte Gazze'ye gidip katliamı durdururlar mı acaba? Yoksa tüm dünya gibi "seyirci" mi kalırlar?
Yorumlar
  • obama dünyayı ne kadar değiştirir bilinmez ama çizgi romana bile konu olabilecek kadar karmaşık bir ilişki ve sevgi yapısı olan amerika daha bu ismi nerelerde kullanır bilemeyiz ama yakın zamanda küresel ekonomik kriz için bişiler yapmasını ümit ediyorum...

  • Obamada komik , seçim kampanyalarında ben de kriptonluyum deyip superman heykelinin önünde poz veriyordu :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir