7 Şubat 2006 11:15

Ocean Ve Ekibi Evinizde

Clooney TV şovuna hazırlanıyor

Ocean's 11 ve Ocean's 12'nin ardından sıra Ocean TV'de. George Clooney, Sky News'e yaptığı açıklamada beyazperdenin başarılı serisini 13 bölümlük bir TV dizisi olarak küçük ekrana taşımayı düşündüğünü duyurdu.''Henüz çok başlangıç aşamasında bir fikir ancak önemli yıldızların misafir oyuncu olarak görüneceği 13 bölümlük bir seri kulağa harika geliyor. Ben oyuncu olarak yer almayı planlamıyorum ama serinin yapımcısı olacağım'' diyen Clooney arsız hırsızların hayranlarına gerçek bir müjde vermiş oldu.TV dizilerinin nerdeyse filmler kadar beğenildiği ve önemli hayran kitlelerine ulaştığı son yıllarda Clooney'nin rekabete nasıl dahil olacağını beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • George Clooney de ne yapacağını şaşırdı :).. Olsun ama..

  • Bu tür dizileri, güzel yabancı dizileri, cnbc-e kanalı Türkçe altyazılı olarak orjinal gösteriyor. Ama diziden kaç ay sonra gösterir onu bilmem :)

  • gerçekten güsel olucak ama türkiyede oynicak mı bunu merak ettim şimdi???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir