13 Mayıs 2004 17:17

Ocean's 11+1=Ocean's Twelve!..

Steven Soderbergh, George Clooney ahbaplığının yeni projesi belli oldu. Soderbergh'in hayli tartışmalı filmi Solaris'in adrından Clooney'de sıkı bir ilk filme imza atınca, sıra yeni bir projeye geldi. Her ne kadar yeni desek de değişen fazla birşey yok aslında: 11+1=Ocean's Twelve (12) geliyor..!Kimileri tarafından itici bulunan, kimileri tarafından da Soderberg'in usta oyuncularla çarpışmasının son derece sağlam bir ürünü gözüyle bakılan Ocean's 11, ekibe yeni katılanlarla birlikte geri dönüyor. Filmin senaryosu John Woo düşünülerek yazılmış Honor Among Thieves'in Ocean's formatına uyarlanmasıyla hazırlanıyor.Soderbergh'in zayıf bulunan Çok Özel filminin ardından çekilen ve merakla beklediğimiz Solaris filmini ile bolca övgü toplayan, şaşırtıcı bir ilk film olduğu söylenen Clooney filmi Confessions Of A Dangerous Mind'ı da anmakta yarar var. Biz şimdilik gözümüzü bu filmlere diktik...
Yorumlar
  • İlk film bana göre çok iyiydi ikisini sabırsızlıkla bekliyorum mutlaka sinemada izleyeceğim

  • tamam belki asıl hali gibi değildi oceans eleven ama bn genede eğlendim :)) george clooney çok ama çok başarılı bir aktör :)) yani çekilsin ve film gelsin hemen giderim :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir