25 Eylül 2009 10:12

Odamın Oscar Köşesi

22 Şubat'ta gerçekleştirilecek olan 81. Oscar Ödül töreninin afişine sahip olmak ister misiniz?

81. Oscar ödül töreni 22 Şubat pazar akşamı gerçekleştirilecek. Oscars.org sitesi, ödül törenini hatırlatma veya hatıra amacıyla duvarına asmak isteyenler için büyük boy bir afiş hazırlamış. 25 dolar + 15 dolar (yol) gibi bir bedeli var Amerika dışından satın alanlar için. Yılın önemli sinema olayını duvarına asmak isteyen ve 60 ytl civarı bir parayı gözden çıkaranlar bu adrese bakabilirler.
Yorumlar
  • Hımm çok güzel bir fikir, aşağıdaki arkadaş sinema sevdalısı arkadaşına doğum günü hediyesi olarak düşünmüş bu uygulamayı bence çok güzel bir fikir. Banada böyle bir jest yapılsa benimde hoşuma giderdi. Ama doğum günü cocuğu oscar törenlerini pek sevmiyorsa bu hediye ona antipati yaratabilir.

  • arkadaşımın doğum günü 22 şubat, ve sinemaya aşırı bi ilgisi var.. sizce bu poster güzel bir hediye olur mu?? 60 postere değmez gibi ama arkadaşım için değer.. ne yapayım?

  • bu arada bu resmi nette bulup afiş tasarımı yapan kişilerden daha kolay ve daha ucuza elde edebilirler.

  • :D:D:D: aaaa ne ayıpp onlarda insan ama hata yapabilirler :)) nickime yazcam bunu:D:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir