11 Ağustos 2010 00:00

Okan Bayülgen sinemayı bırakıyor

Fotoğraf çekimini gerçekleştirdiği HSBC Premier'in yeni yüzünün tanıtımı için düzenlenen toplantıya katılan Okan Bayülgen ilginç açıklamalarda bulundu.

Başrolünü oynadığı 'Kanalizasyon' filminin beğenilmediğini söyleyen Bayülgen, "Bir daha film yapmayı düşünmüyorum. Artık uğraşmak istemiyorum. Filmlerçok uzun sürüyor, oynamak istemiyorum" dedi.


Okan Bayülgen "Fotoğrafçılık dışında neler yapıyorsunuz" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Seks, yemek, çocuk bakmak, dolaşmak ve çalışmak. Yıllardır fotoğrafçılıktan para kazanıyorum. En çok kazanan da benim. Kısa bir tatile çıkıyoruz. Ardından da farklı bir program geliyor. 'Medya Kralı' artık kalkıyor, Yerine 'Kral Çıplak' geliyor. Üniversitelilerin tartışacağı bir program olacak."

Yorumlar
  • çok isabetli olmuş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir