20 Temmuz 2010 00:00

Oksana için artık çok geç

470 milyon dolar tazminat ödeyerek boşandığı eski eşine dönen Gibson, ABD’yi terk ediyor.

Son dönemde eski sevgilisi Rus Oksana Grigerova’nın “Bana hakaret etti ve öldüresiye dövdü” gibi iddialarının yanı sıra internete düşen “ırkçı ve kaba” ses kayıtlarıyla da gündemden düşmeyen Mel Gibson, yeni kararlar aldı. Yaşadığı çöküşün ardından 470 milyon dolar tazminat ödeyerek boşandığı eski eşine dönen Gibson, ABD’yi terk ediyor.


Kendisine yöneltilen ağır suçlamalar nedeniyle terapi gören, servetinin büyük bir kısmını, hayranlarını ve saygınlığını kaybeden Gibson’a destek veren tek kişi eski eşi oldu. Aktörün 7 çocuğunun annesi olan Robyn, evlilikleri boyunca ne kendisinin ne de çocuklarının asla şiddete maruz kalmadıklarını söyleyerek aktörü savundu. Mel Gibson bu zorlu dönemde gösterdiği desteğin ardından eski eşiyle tekrar bir araya geldi ve onun tavsiyesine uyarak ülkeyi terk etme kararı aldı.


Oksana Grigerova fotoğrafları için tıklayınız..


Maddi sıkıntı yaşadığı da bilinen Gibson, New York’taki 26 milyon dolar değerindeki evini 16 milyon dolara sattı. Aktör ailesiyle birlikte anavatanı Avustralya’ya yerleşeceğini açıkladı. Mel Gibson ile Oksana Grigerova arasındaki dava ise ABD’de devam ediyor. Son olarak şiddet kullanımı iddiaları nedeniyle çıkartılan bir mahkeme kararı sonucu Mel Gibson silah koleksiyonunu polise teslim etmek zorunda kaldı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir