19 Aralık 2003 13:50

Okumak için 2 Saatin Var!

Christopher Nolan'ın Batman projesini sır gibi saklaması komik durumlar yaratıyor.

Hani Batman 5'i çeken son dönem dünya sinemasının parlak isimlerinden Christopher Nolan olmasa, "görmemişin Batman'i olmuş" diyebiliriz. Ama yetenekli yönetmenin projesini böyle devlet sırrı gibi saklaması oldukça ilginç. Zaten insanlar Batman konsepti üzerine ne çekilebileceğini aşağı yukarı tahmin ediyor, yönetmene olan güven ise eksiksiz. Ama Nolan yeni oyuncağını özellikle de medya ile paylaşmaya pek istekli değil!Filmde Batman'in sadık uşağı, can dostu Alfred'i canlandıracak olan Michael Caine, senaryonun oyunculardan bile saklandığını söylüyor. Usta oyuncunun senaryoyu okuması bile ilginç bir şekilde gerçekleşmiş.Caine'in söylediğine göre, Nolan okuması için senaryoyu göndermiş. Ve yaklaşık iki saat sonra, bitmiş olabileceğini düşünerek bir şöför göndermiş. Şöför de, gizli dosyayı alıp yönetmene geri getirmiş...İçinde ne olduğunu çok merak ettik doğrusu!
Yorumlar
  • aman güzel bi film yapsınlar da senaryosu,konusu fln önceden etrafta dolaşmasa da olur:)

  • Matrix'te de olağüstü önlemler alınmıştı ama Revolutions'un senaryosunu 6 ay önce imdb'de okumuştum.Sakınılan göze çöp batar arkadaşım :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir