25 Eylül 2009 10:12

Okuyucu'ya Kapalı!

Almanya, Nicole Kidman ve Ralph Fiennes'li ekibin Toplama Kampında çekim yapmasına izin vermedi...

Bernhard Schlink'in ülkemizde de çok popüler olan Okuyucu isimli başyapıtının sinema filmi olacağını daha önce duyurmuştuk. Nicole Kidman ve Ralph Fiennes'in rol aldığı, yönetmenliğini ise Anthony Minghella'nın üstlendiği projenin çekimleri devam ediyor.Film ekibi yakın zamanda filmin önemli bazı sahnelerini çekmek için Berlin'in kuzeyinde bulunan Sachsenhausen Toplama Kampında çekim yapmak istedi. Fakat kamp yetkilileri öldürülen sayısız yahudinin anısına tutulan bölgenin "film seti" olmadığını sadece belgesel çekmek amacıyla kullanılabileceğini açıkladılar.
Yorumlar
  • Bu filmde nicole kidman yer almıyor, haberi pek anlayamadım ama neyse...

  • o kadar para varsa sanırım bi matte painting ila hallederler yada koca sette yaparlar noolcak holywood bura her şey mümkün :D

  • Gereksiz hareketler. Almanlar da bıkmıştır artık bu saçmalıklardan.

  • çok yerinde bir karar oldugunu düşünüyorum.gercektende milyonlarca insanın en acımasız bir şekilde öldürüldüğü bu tip yerlerde film çekilmesi ahlakı bırakın insanlıga sıgmaz.sonuçta sette çekilecek bir filmin sırf toplama kampında gerçek mekanlarda çekim yaptık demek için bu tür bir reklama alet edinildiğini düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir