7 Aralık 2004 17:39

Oldman Yazar Julianne Oynar

Terörün geleceği Cage'in ellerinde

Gary Oldman'ın, Philip K. Dick'in bilim kurgu hikayesi The Goden Man'i sinemaya uyarladığını ve yazdığı senaryonun Next adıyla film yapılacağını daha önce duyurmuştuk. Hatta Beyazperde.com okurları başrolün Nicolas Cage'e verildiğini de hatırlar. Cage'in karşısında oynayacak güzel bayan da bulundu, Julianne Moore.Moore filmde terörist eylemlere yardım edenleri yakalamakla görevli bir ajanı canlandıracak. Cage ise geleceği gören ve ajana yardım edecek sıra dışı adamı. Şimdilik film için bir tarih belirlenmese de tahminlerimize göre Next'i 2006'dan önce görmemiz çok zor. Çünkü iki oyuncunun da önceden belirlenmiş yoğun bir programları var. Moore baharda çekimleri başlayacak olan Joe Roth filmi Freedomland'te, Cage ise Avusturalya'da çekilecek olan ve Mark Steven Johnson'ın yöneteceği Ghost Rider'da başrol oynayacak.
Yorumlar
  • Bir yanda Nicholas Cage bir yanda Julianne Moore, Sanırım julainne moore2u forgottendeki başarılı performansına dayanarak seçmişler. Hannibal da da çok iyiydi neyse projeyle ilgili yeni haberleri merakla bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir