30 Nisan 2004 20:03

Öldüren Kara Dul!

Rebecca Romijn-Stamos Marvel evreninde sıkışıp kaldı

Alımlı manken/oyuncu önce X-Men 1 ve 2'deydi ardından Punisher'da oynadı şimdi de bir başka Marvel uyarlamasına gözünü dikti: Rebecca Romijn-Stamos süper kahramanlar dünyasının seksi karakteri Black Widow'un başrolünde!Soğuk savaş esnasında KGB tarafından yetiştirilen Kara Dul, en çok Daredevil serüvenlerinde boy gösteren, süper kahramanlara kök söktüren bir kahraman olarak tanınıyor. Uyarlamayı X-Men filmlerinin senaristi David Hayter'in yazacak olması başarılı Marvel filmleri furyasının bu yapımla da devam edeceğini müjdeliyor gibi!Brian De Palma'nın Öldüren Kadın'ında da başrol oynamış olan Romijn-Stamos'un, fettan kadın karakterlerin altından başarıyla kalktığı ise bir sır değil...
Yorumlar
  • Hastasıyız.Ailecek severek takip ediyoruz.Nerede oynasa izleriz.Ama Mystique karakterinin en hastasıyız(hem oynayan kişi hem de film için revise edilmiş karakter olarak).

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir