25 Eylül 2009 10:12

Ölü Toprağı: İddialı bir yapım!

Ön hazırlıkları yoğun bir şekilde süren "ÖLÜ TOPRAĞI" sinema filminin Türk ve Rum oyuncu seçmeleri Türkiye ve Kıbrıs'ta devam ediyor...

Yıl 2003… Aylardan Nisan … Yer, Kıbrıs Türk Kesimi ! Yer, Kıbrıs Rum Kesimi!Yer, KIBRIS aslında…Yaşadıkları tüm acılarıyla Türkler ve Rumlar …Buluşma yeri, Kıbrıs'ın tam Ortası… Ortadaki de1974 yılında kapatılan geçiş kapısı...T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu'na başvuran 83 uzun metrajlı film projesi içerisinden desteklenmeye layık görülen 18 projeden biri olan "Ölü Toprağı", aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Kültür Dairesi, Bayrak Radyo Televizyonu(BRT), Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı Tanıtım Dairesi tarafından resmi olarak desteklenen bir proje.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir