4 Nisan 2012 00:00

Ölüm diyetine girdi

Amerikalı oyuncu Anne Hathaway, meslektaşlarının elinden kaptığı rol için ölüm diyetine girdi

Anne Hathaway ölüm diyetinde Hollywood oyuncularının rol kapmak için adeta savaş verdiği 'Sefiller' filminin çekimlerine başlandı. Heyecanla beklenen film şimdiden ses getirmeye başladı bile.

Scarlet Johansson ve Amanda Seyfried gibi ünlü isimlerin elinden başrolü kapan genç oyuncu Anne Hathaway'in, rolünü daha inandırıcı kılmak için günde sadece 500 kalorilik diyet uyguladığı belirtildi. Tek çocuklu anne 'Fantine' karakterini canlandıracak olan 29 yaşındaki aktris, çekeceği ölüm sahnesi için günde sadece iki elma ve bunun yanında protein içecekleriyle ayakta duruyor.


Anne Hathaway fotoğrafları için tıklayınız..UYARILARI DİNLEMİYOR
Oyuncunun sağlığı için edişe duyan arkadaşlarının uyarılarına aldırış etmeyen Hathaway’in, 15 ile 20 gün içerisinde iki beden incelmesi gerektiğini ve bunu da ancak aç kalarak elde edebileceğini söylediği iddia edildi. Kısa sürede kilo kaybının risklerini göze alan oyuncunun bağışıklığını güçlendirmek için ilaç alacağı da gelen bilgiler arasında

OYUNCULAR FEDAKARLIK YAPACAK
Set içerisinden gelen bir başka haberde de filmin yapımcısının bu durumu sağlıklı bulmadığı ama 'Sefiller' gibi büyük bütçeli filmlerde oyuncuların böyle fedakârlıklar yapması gerektiğini vurguladığı ileri sürüldü.

Victor Hugo'nun eserinden uyarlanan filmde oynayan diğer başrol oyucuları Hugh Jackman ve Russell Crowe'un rol arkadaşlarının bu kadar hızlı kilo verme çabasından endişe duydukları ve ona set içerisinde göz kulak olacakları ifade edildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir