26 Ağustos 2004 16:26

Ölümsüz Ölmedi

Nerede Kalmıştık? Shyamalan da devam dedi

Devam filmlerinin ardının arkasının kesilmediği şu günlerde The Village'ı Amerika'da vizyona giren M. Night Shyamalan da Ölümsüz'e devam edebileceğini açıkladı.Bugüne kadar seri filmlerden hoşlanmadığını her fırsatta dile getiren yönetmen katıldığı Howard Stern şovda Bruce Willis'le mutlaka yeniden çalışmak istediğini ve bunu Ölümsüz 2'de yapabileceğini söyledi. Shyamalan ''Her ne kadar bir hikayenin devamını yazmaktan hoşlanmasam da belki Ölümsüz için yeni bir senaryo yazmayı düşünüyorum. Oyuncular hikayeyi çok beğenmişti, özellikle Robin muhakkak devamını getirmem gerektiğini söylüyor. Ayrıca Bruce Willis'in muhteşem bir oyuncu olduğuna inanıyorum'' diyerek tam anlamıyla kabul etmese de yeni Ölümsüz'e sıcak baktığını açıkladı.Geçirdiği bir tren kazasında, 132 yolcunun hepsinin ölmesine rağmen sıyrık bile almadan kurtulan David tüm insanların gözünde yaşayan bir mucizedir. Kazadan bir süre sonra Elijah isimli bir çizgi roman uzmanı kendisiyle görüşmek ister ve David'e olağanüstü güçlere sahip olduğunu anlatır. Önceleri Elijah'ın düşünceleri adama delice görünse de ciddi olarak düşündüğünde ömrü boyunca bir kere bile hastalanmadığını fark eder ve yavaş yavaş bir süper kahramana dönüşür. David'i Willis'in, Elijah'ı Samuel L. Jackson'ın, David'in karısını Robin Wright Penn'in oynadığı Ölümsüz'ün sonunu Shyamalan açık bırakmıştı. Yani David bir ölümsüz olduğunu sonunda kabullenmiş ve hikaye bitmişti. Dolayısıyla ünlü yönetmenin istediği yerden yeni bir hikaye yaratabilmesi için tüm altyapı hazır.Hollywood'daki devam fırtınasına katılan tek isim Shyamalan değil elbette. Jurassic Park 4'ün ve artık kesinlikle bittiğini düşündüğümüz Amerikan Pastası'nın dördüncü filminin de çekileceğini Beyazperde.com'u takip edenler hatırlar. Bunların yanısıra, James Cameron da 1994 yapımı Arnold Schwarzenegger'li aksiyon dolu komedisi Gerçek Yalanlar'ın devamını getirmek istiyormuş, ilk fırsatta.
Yorumlar
  • Filmde tekrar Bruce Willis oynarsa belki seyredilir ama yine gereksiz bir film olur çekilirse..

  • Haberde gerçen bütün filmlerden hoşlanmıştım. İnşallah hepsi eliyüzü düzgün şeyler olur. Özellikle de J. Cameron'u beklerim. Ölümsüzde etkileyici bi filmdi.

  • en büyük hayal kırıklığı yaşatan film ölümsüzdü. saçma sapan çizgi roman formatı yerine 6. his formatı daha çok yakışır bruce willis filmine. die hard 4 5 e bile evet ama ölümsüz 2 yi izlemeyi düşünmem bile bruce willise rağmen

  • Shyamalan 2. filmi çekiceğine aynı oyuncularla başka bir yapım çekmesi bence daha doğru olur, Shyamalan'nın filmlerini nekadar beğensemde Ölümsüz'ü çektiği en kötü film olarak görüyorum..

  • bence ölümsüz shyamalan ın en iyi filmi devamı müthiş olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir