25 Mart 2010 15:45

Ölümünün 30. Yılında Steve McQueen!

ABD'nin ünlü dergisi Life ölümünün 30'uncu yılında Steve Mcqueen'in hiç görülmemiş fotoğraflarını yayınladı.

1963 ilkbaharında dünya bir süperstarla tanıştı. Ekranların en erkeksi yüzlerinden Steve Mcqueen, Magnificent Seven, Badass Hall of Fame, The Great Escape filmleriyle Hollywood'a ve tüm dünyaya adrenalin yüklü filmlerin kralı olduğunu adeta gösteriyordu. Bu heyecan dolu yaşamına rağmen McQueen dünyanın en yüksek ücret ödenen aktörlerinden biriydi.. Bugün filmleri hala herkesin arşivlerinde, yarattığı moda akımı ise erkeklerin üzerlerine yansımaktadır. McQueen 7 Kasım 1980'de 50 yaşındayken, kanser ameliyatından sonra geçirdiği kalp krizi sonucu Meksika'da öldü.. Cool Kral olarak bilinen ünlü oyuncu Steve McQueen'in fotoğrafları John Dominis tarafından çekildi. Fotoğrafçı John Dominis ünlü aktörü sürekli takip etti. Dominis arkadaşlarıyla kamp yaparken, değişik arabalarıyla yarışırken, köpeğiyle oynarken ve çok sevdiği eşi Neill'le olan özel kareleri yakaladı.İşte O Özel Fotoğraflar!
Yorumlar
  • Özellikle kelebek filmi favorilerimden, eşsiz fotoğraflar için teşekkürler.

  • Karizmatik eşsiz cool bir aktördür.Burt Lancaster ile birlikte favori aktörlerimdendir.Büyük Firar,Bullitt ve Getaway filmleri ile sinemanın unutulmaz starları arasına girmiştir.

  • kelebek ve büyük kaçış gibi unutulmaz filmlere imza atmış büyük bir oyuncu*ydu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir