7 Ekim 2012 00:00

Ömür Gedik Altın Portakal'a damgasını vurdu

Sinema eleştirmeni Gedik'in sahneye çıktığı anlardan itibaren twitter'daki mesajlar adeta patladı.

Antalya'da bu yıl 49'uncusu düzenlenen Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nin açılış kokteyli Cam Piramit arkasındaki parkta yapıldı.

Çok sayıda sanatçı ve davetlinin katıldığı kokteylde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve eşi Günseli Akaydın, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı.

Gedik'in sesi ve yorumu alay konusu olurken, konser için seçilmesi de eleştirildi. Efsane şarkı 'Money Money'i söylediği sırada alay konusu olan Ömür Gedik Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi. Gedik, Abba'dan Kazım Koyuncu'ya kadar geniş bir repartuarda şarkılar seslendirdi. Hatta bir ara izleyenler arasında oturan Cem Özer sahneye gelerek Ömür Gedik ile birlikte Hayde'yi söyledi.


Ömür Gedik Bu Şarkıyla Alay Konusu Oldu-VİDEO-TIKLAYIN


İşte Twitter üzerinden Ömür Gedik hakkında atılan o tweetlerden bazıları:

ömür gedik'in altın portakal'da şarkı söylediği bir ülkede ben hayli hayli açık beyin ameliyatı yapabilirim.
Ömür Gedik'in katlettiği yabancı parçaların etkisinden kurtulmak için parçaların orjinal şekliyle tekrar dinlenmesi tavsiye edilir.
Ömür Gedik'in Altın Portakal'da şarkı söylediğini gören sokak hayvanları Pazar günü insanlar için Taksim'de yürüyüş düzenleyecekmiş...
Ömür Gedik'in şarkı söyleyeceğini haber verselerdi de öncesinde iki tur Ajdar dinleseydik; o zaman sevebilirdik.
Ömür Gedik Altın Portakal'da şarkı söylemiş.Hülya Avşar'ın yetenek programı jürisi,Ajdar'ın şarkıcı olduğu ülkeyiz,bittik,okeye dönüyoruz.
Dedelerimiz savaş zamanını anlatır "zor zamanlardı"derdi.. Biz de torunlarımıza Ömür Gedik'in Altın Portakal'da şarkı söylemesini anlatacağız
Allahımmm Ömür Gedik şarkı mı söylemiş..??? Verilmiş sadakam varmış lan, kaçırmışım...
'Teneffüs' çıkmıştık, Ömür Gedik ile Cem Özer düet yapmış. Kaçırmışız. Verilmiş sadakamız varmış!
Ömür Gedik onu elinden tutup zorla 'Hayde' şarkısını söylemeye çıkardığında hayatımda ilk kez Cem Özer'e kahkaha attım. :)

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir