14 Nisan 2006 12:41

On Parmağında On Marifet

Hopkins'e ilk destek Slater'dan

Anthony Hopkins, Slipstream'in senaryosunu yazdı, film müziklerini besteledi, şimdi de yönetmenliğini üstlenmeyi düşünüyor. Production Weekly'nin bildirdiğine göre Hopkins'in filmi için kamera önüne Christian Slater ve Gena Rowlands geçecek.Hopkins'in Tanrı inancı ve yaşam-ölüm ikilemiyle ilgili kendi fikirlerini yansıtacağı senaryonun en ilginç yanı, fildeki her oyuncunun iki ya da üç karakteri canlandıracak olması.Felix Bonhoeffer adlı bir senarist iki dünyada yaşamaktadır. Biri varolduğu gerçek dünya, diğeri ise kendi kafasında yarattığı dünya. Kendisinden bir cinayet hikayesi yazması istendiğinde, yarattığı karakterler gerçek hayatta karşısına çıkmaya başlar.Hopkins'in Haziran'da Los Angeles'ta filmin çekimlerine başlaması bekleniyor.
Yorumlar
  • Film çok kötü.Tarzı David Lynch filmlerine benziyor,Antony Hopkins kalitesine hiç yakışmamış.Sonunu zor getirdim.

  • işte bu güzel bi haber. sanırım hopkinsi komple bir oyuncudan çok farklı komplikelerde izlicez:) ilk yönetmenlik denemsi olması lazım sanırım hopkinsin ama oda bu işi başarabilecek kabiliyete sahip sonuçta yıllanmış sarap gibi bir oyuncu. olay aslında tam olarak bir futbolcunun oyunculuk kariyerini bitirdikden sonra teknik direktör olmasıyla aynı derecededir. hopksinde estwood gibi kendini yönetmenliğe alıştırmakla meşgul olucak. slatere gelince ii bi oyuncu ama pek fazla ortalarda görünmüyo ortada bi performans sergiliyo genelde ne çok üstün nede çok vasat. ama kalitesi ve kariyeri tartışılmaz tabi ki her ne olursa olsun. senaryo gereği ilginç bi konusu var şizofrenik bi tarzda olucak galiba. neyse bekleyip görmekden başka çaremiz yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir