13 Mayıs 2003 23:41

Önce "Prestij"...

Batman projelerinin aranılan adamına dönüşen Christopher Nolan, yeni filmi için daha "prestijli" bir proje seçti. Christopher Priest imzalı bir romandan uyarlanacak olan filmin senaryosu ise, Memento'nun öyküsünü bulan adam olan kardeş Jonathan Nolan tarafından yazıldı.1800'lerin sonunda geçen Prestige, sihirbaz iki gencin hikayesi üzerine kurulu ve rollerden biri için Jude Law'ın adı geçiyor.
Yorumlar
  • nolan'ın memento'daki atmosfer yaratımı ve oyuncu kullanımı mükemeldi. senaryo ase çok akılcı ve yaratıcıydı. nolan kardeşler'in bu projesi algiye değer gibi görünüyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir