26 Mart 2013 01:00

One Direction 3D filminin afişinde yerini al!

One Direction 3D’nin Mozaik afişinde fotoğrafınızla yer alabilirsiniz.

Tüm dünyada milyonlarca hayrana sahip, ünlü İngiliz müzik grubu One Direction’ın Ağustos ayında tüm dünyada vizyona girecek filmi One Directıon 3D’nin Mozaik afişinde fotoğrafınızla yer alabilirsiniz.

11 Nisan tarihine kadar www.1d3dmosaic.com adresine girip, fotoğrafınızı yüklediğinizde, afişi oluşturan binlerce grup hayranından biri olabilir ve filmin tarihinde yer alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken www.1d3dmosaic.com sitesine girip “Get Started” bölümünün altında Türk Bayrağı’na tıklamak. Daha sonra karşınıza çıkacak formu doldurup fotoğrafınızı yükleyerek, filmin mozaik afişinde fotoğrafınızla yer alma şansını elde edebilirsiniz.

One Direction 3D filmi Türkiye’de 30 Ağustos’ta vizyona girecek.

Morgan Spurlock’un yönettiği, One Direction 3D filmi, grubun beş üyesinin hikayelerini de anlatan, 3D formatında, yarı belgesel, yarı konser filmi olarak hazırlanıyor. Filmde grup üyelerinin tümünün, İngiltere’de düzenlenen X-Factor yarışmasına katılmalarının ardından, Simon Cowell tarafından nasıl bir araya getirildikleri, aileleriyle olan ilişkileri, hayalleri ve süratle ulaştıkları şöhretin nasıl bir his olduğu gözler önüne serilecek. Film, biraz da One Direction’ın sadık hayranlarına yazılmış bir aşk mektubu niteliğini de taşıyacak. Morgan ve yapım ekibi, dünya turuna çıkmak üzere olan grubu takip ederek, yol boyunca hikayelerini görüntüleyecekler. Film, en büyük konser olarak, 1D’nin Nisan 2013’te Londra O2 arena’da sergileyeceği performansını beyaz perdeye yansıtacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir