25 Eylül 2009 10:12

Onlar Avatar!

M. Night Shyamalan, sevilen çizgi film Avatar'ı film yapıyor. Kadroyu kurmaya başladı bile...

Bize sorarsanız hazırlıkları süren en acayip proje, Avatar'ın sinema filmi olarak düşünülen The Last Airbender. M. Night Shyamalan'dan ümidimizi kesmiş değiliz ve hatta Mistik Olay'ın ilginç yönleri olan, "idare eder" bir b-movie olduğunu düşünüyoruz. Fakat ortaya nasıl bir The Last Airbender çıkacağını tahmin etmek kolay değil. Bu arada, projenin oyuncu kadrosu belli oldu. Noah Ringer, Aang rolüyle; kesin olmamakla birlikte Jackson Rathbon ise Sokka olarak karşımıza gelebilir. Nicola Peltz, Katara; şarkıcı Jesse McCartney ise Zuko olabilir. Avatar'ı izlemeye devam edin. The Last Airbender ancak 2010 yılında sinemalarda yerini alacak!
Yorumlar
  • Ufak bir düzeltme yapmak istiyorum."Onlar Avatar" başlığının pek uygun olduğunu düşünmüyorum çünkü burada Avatar olan tek bir kişi var ve o da Aang.Bu arada, oyuncular için ne söylemeliyim bilmiyorum... Üstelik Noah Ringer hiçbir yerde yok!

  • Çok güzel bir haber.Şimdiden meraklanmaya başladım bile

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir