30 Mayıs 2005 14:30

Onlar Da, Robot

Proyas'ın robotları dünyadan kovulunca

Alex Proyas'ın Isaac Asimov'dan uyarladığı Ben, Robot'un devamı yolda. Ancak CB'nin bildirdiğine göre yaptıkları yanlışlar sonucu dünyayı birbirine katan robotlar bu sefer beyazperdede olsa da dünyada kendilerine yer bulamayacak.Yeniden Akiva Goldsman'ın senaryosuyla karşımıza çıkacak olan robotlar şanslarını bir kez daha deneyecek. Gözlerini bu şimdi de uzaya diken robotlar dünyayı dışarıdan fethetmeye çalışacak. İlk filmin kahramanlarının Ben, Robot 2 için yeniden bir araya gelecekler ve ruhu olan robotumuz Sonny'i daha insan, Will Smith'in canlandırdığı Dedektif Spooner karakterini ise daha robot izleyeceğiz.
Yorumlar
  • alex proyas,dark city den sonra ortadan kaybolmuş.yine kaybolacak diye çok korktum ama yeni projelerde kendini gösteriyor

  • Devam filminin geleceğini tahmin temiştik zaten...Mühim olan iyi olacak mı?..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir