13 Mayıs 2005 13:34

Onüç'lük Aşk

Frida'nın yaratıcısından Beatleslı aşk

Onüç'ün Tracy'si olarak tanıdığımız Evan Rachel Wood, Frida'nın yönetmeni Julie Taymor'ın yönetmenliğini yapacağı adı henüz konulmamış olan müzikalde başrol oynayacak.Dick Clement ve Ian La Frenais'in senaryosunu yazacakları müzikalde baştan sona Beatles şarkıları kullanılacak. 1960'larda geçen hikayede İngiliz bir gençle Amerikalı bir kızın, 60'lı yılların sosyal farklılıkları içinde yaşadıkları aşkları anlatılacak.Hollywood'un yeni yetme güzellerinden olan Wood, Taymor'un müzikalinde sadece oyunculuk değil dans ve şarkı söyleme yeteneğini de sergileyecek.
Yorumlar
  • Evan Rachel Wood'a yakışır. Güzel kız valla... böyle projelerde görmek güzel... devamını bekliyuorum.ama sinemadan vazgeçmesin aslaa...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir