29 Haziran 2007 09:34

Önüm Arkam Sober!

Jim Carrey komedi dünyasına dönüş yapıyor!

Komedyen Jim Carrey son dönemde farklı rollerle karşımıza geliyor. Oyuncu; korku, gerilim, fantastik gibi değişik türlerdeki filmlerde rol almaya çalışıyor. Ve fakat, Sober Buddies oyuncuyu yeniden hakim olduğu alana geri döndürüyor. Andrew Kurtzman'ın senaryosunu yazdığı yapım, parti delisi, dağıtmaya müsait bir yöneticinin kontollü davranması gereken kritik bir iş yolculuğunu anlatıyor. Kurtzman en son Down Periscope adını taşıyan sinema filminin senaryosuna imza attı. Carrey'nin ise Ripley's Believe It or Not! projesinde görev alıp almayacağı henüz kesinleşmedi. Kesinleşirse, ortaya her anlamda çılgın bir Michel Gondry filmi çıkabilir!
Yorumlar
  • Bu adamı komedi filmlerinde çok başarılı buluyorum, en son izlediğim filmide talihsiz serüvenler dizisi idi. Yeni projesini takibe aldım, bakalım bizi tatmin edecekmi?

  • Herkes farklı düşünüyo ama bence Jim Carrey gerilim filmindeki rolünün de hakkını gayet iyi vermişti. Ama uzman olduğu bir alanda onu tekrar görmek çok güzel olur tabiki.

  • ya adamın zaten gerilim felan yaptığı yok allahtan bi gerilim filminde oynadı adamı yerin dibine soktu elalem ama kimse sil baştan filmindeki performansını övmüyo nedir bu şimdi resmen yiğidi öldür hakkını ye mantığı bu adam sonuçta dick jane işbaşında filminide yaptı kısa süre önce komedi değilmiydi o yani adam yetenekli abi herşeyide yapabilir

  • Bence komediye dönse çok iyi eder. Gerilim aksiyon onun tarzı değil...

  • jim carrey'nin başarılı olduğu dala geri dönmesi bence çok iyi bir haber komedi filmleri onun için ideal diğer traz filmler bence pek yakışmıyordu =)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir