15 Şubat 2007 12:52

Onun Arabası Var!

Hopper, Stephen King'in Cadillac'ına bindi...

Stephen King'in Dolan's Cadillac isimli kısa öyküsü beyazperdeye sıçramaya hazırlanıyor. Edgar Allan Poe'nun The Cask of Amontillado isimli ünlü öyküsünü anımsatan etkileyici bir intikam üzerine kurulu olan Dolan's Cadillac'ta, büyük bir ihtimalle kült oyuncu Dennis Hopper'ı izleyeceğiz.Bir aralar, Kevin Bacon ve Sylvester Stallone gibi oyuncularla anılan proje, çok sevdiği karısı acımasız bir mafya patronu tarafından öldürülen bir öğretmenin intikam arayışını konu edinecek.
Yorumlar
  • christian slater oynuyor dolan karakterini.. Stephen King in bazı hikayeleri sinemaya pek uymuyor..bu da onlardan birisi..

  • Dennis Hooper bir stephen king uyarlamasında.Bence bu harika bir haber.Gerilim ve Korku Romanlarının Dünyaca Ünlü,Usta Yazarı Stephen King'in son dönemlerinde kısa öyküleri fazlasıyla rövaşta.En son olarak 1408 projesi vardı hatırlarsanız.O da vizyona girmeye hazırlanıyor.Böyle haberler benim King fanatiklerini çok ama çok sabırsızlandırıyor.

  • izlediğim tüm stephen king filmleri hayal kırıklığı oldu bundanda fazla bir beklentim yok açıkçası..

  • stephen king uyarlamalarını hep sevmişimdir.dennis hooper'ı stephen king uyarlamasında görmek güzel olacak.

  • ben de okumuştum bu öyküyü.. pek iç açıcı bir öykü olmasa da, hastası olduğum dennis hopper'ın, bir stephen king öyküsünde oynayacak olması meraklandırdı beni. Hadi bakalım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir