11 Mart 2010 12:45

Onun da İkonu James Dean!

Twilight'ın cool yakışıklısı Robert Pattinson'ın da örnek aldığı biri var...

Twilight'ın yakışıklı vampiri Edward Cullen, 1950'lerin kötü çocuğu James Dean'den ilham alıyor. Robert Pattinson, "Asi Gençlik'in efsanevi oyuncusu James Dean'den etkilendiğini kabul ediyor ve '' Asi Gençlik ilk Twilight filminin çekimlerinde benim için önemli bir esin kaynağıydı. Filmin saç stilim ve diğer bazı şeyler üzerinde çok etkisi oldu. Filmde onun aksanını taklit etmeye çalıştım. Hep onun gibi bir sesim olsun isterdim. İki karakterin de birçok açıdan ortak yönleri var." diyor. 1955 senesinde ününün ve kariyerinin zirvesindeyken 24 yaşında geçirdiği bir araba kazası sonucu hayatını kaybeden James Dean, ölümünün ardından efsaneleşmişti.
Yorumlar
  • mynet yüzünden oluyor bu.Mynet beyazperde den bagımsız iken bu site harikaydı...

  • Evet bu aylardır bilinen bir konu ki şimdi burda bunu görmek biraz garibime gitmedi de değil... Ayrıca, birilerine laf yetiştirmekten hiz hazzetmem ama, belirtmek isterim ki; bir insanın başkasını örnek alması için, örnek alınan insanla tıpatıp aynı, onun kadar iyi veya yakışıklı, sempatik, veya karizmatik - artık her neyse- olması kesinlikle gerekmez. İnsan birini örnek alır, ve örnek aldı diye de o kişinin aynısı olup çıkmaz, istese de bunu yapamaz. Çünkü her birimiz Allah (c.c.) vergisi bir şekilde ayrı birer karakteriz. Birimizin ötekinden mutlaka üstün veya kenarda kalan yönleri vardır. Unutmayalım bunu diyorum...

  • de ben şeyi anlamıyorum. beyazperde yada mynet, neden röportajları ilk ağızdan yayınlıyor. gerçekten onun bunun ayağına gidip, yabancı oyuncular ile röportaj yapmışlığı var mı?

  • Aynen katılıyorum.Başlığı okuyunca tırnağı bile olamaz cümlesi döküldü dudağımdan.James Dean gibisi bir daha gelmez.

  • "haha" diyorum başka bişey demiyorum.Tırnağı olamaz lan hem rol aldığı filmler hem oyunculuğu hem tipi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir