2 Ekim 2010 00:00

'Orada' gezmeye devam ediyor

Filmin yeni durağı, Brezilya'daki Mostra - Sao Paulo Film Festivali...

Dolunay Soysert, Erol Günaydın ve Sinan Tuzcu'nun başrollerini oynadığı 'Orada' yolculuğuna devam ediyor. Genç Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden Hakkı Kurtuluş ve Melik Saraçoğlu'nun yönettiği film, dünya yolculuğuna bu kez Güney Amerika'nın en prestijli film festivallerinden Mostra - Sao Paulo'nun 'Genç Yönetmenler Yarışması'nda devam edecek. Daha önce 12'si Avrupa; beşi yurtiçinde olmak üzere 23 festivalde dolaşan 'Orada' dünya yolculuğunda daha önce Yeni Delhi, Şangay ve Montreal'a uğramıştı.

Geçtiğimiz hafta Adana'da yarışan 'Orada', Ekim ayında ayrıca Altın Portakal Film Festivali'nde Antalya, Isparta ve Burdur izleyicisiyle buluşacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir