31 Mart 2018 16:12

Organize İşler 2'de Kıvanç Tatlıtuğ sürprizi!

Yılmaz Erdoğan'ın devam filminde yakışıklı oyuncu bir horoz dövüşçüsünü canlandıracak


HT Magazin'in haberine göre Yılmaz Erdoğan imzalı ‘Organize İşler’in ikincisi çekilmesine karar verildi. Bir devam filmi olan bu büyük yapım projesi, bir çok ünlü ismi de buluşturmuş olacak. Projenin sürpriz isimlerinden biri ise yakışıklı ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ.


Tatlıtuğ, horoz dövüşçüsü rolüyle seyirciyi ters köşeye yatıracağa benzer. Bilindiği gibi Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ, daha önce Kelebeğin Rüyası adlı yapımda birlikte çalışmışlardı. Habere göre bu projeyle ilgili çalışmalar aylar önce başlamış. Merak dorukta!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir