2 Ekim 2018 08:29

Organize İşler’in Lerzan’ı hazır

Vizyona girmesine az bir zaman kala Organize İşler 2’de 'Lerzan Berrak' karakterini canlandıran Ezgi Mola’dan ilk fotoğraflar geldi.


Yılmaz Erdoğan imzalı Organize İşler 2 filminde, organize iş çevirmede usta olan Lerzan Berrak karakterini canlandıran Ezgi Mola’dan ilk fotoğraflar geldi. Erdoğan'ın kamera karşısına 'Asım Noyan' olarak geçtiği filmde 'Lerzan Berrak', güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta olduğunu gözler önüne serecek.Ezgi Mola, 'Organize İşler 2'de beyazperdeye rengarenk kıyafetleri, dönen dolaplar içinde kılıktan kılığa giren cüretkar ve eğlenceli halleriyle 'Lerzan Berrak', 'Asım Noyan'ın hayatında önemli yer edinmiş bir karakter olarak yansıyacak.


Heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri yeni bir maceraya sürükleyecek olan 'Organize İşler 2' gösterime 4 Ocak'ta girecek.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir