27 Haziran 2006 14:37

Orlando Kız Kaçırdı

Temmuz'da Meksika sıcağında...

Tim Blake Nelson yeni filmi Seasons of Dust'ın çekimlerine Temmuz'da başlıyor. Production Weekly'nin bildirdiğine göre filmin başrollerini Orlando Bloom ile Kate Bosworth paylaşacak.Janey (Bosworth) büyükannesinin intiharının ardından bir çiftliğe sığınarak o güne kadar tanımadığı insanlarala yaşamak zorunda kalır. Ailenin oğlu kendisine tecavüz etmeye kalktığında da onu ağır yaralayarak, yaşayıp yaşamadığını bilmeden çiftliği terkeder.Kendisine aşık olan ve çiftlikte çalışan Ricky (Bloom) ile yollara düşen hem yeni aşkını doya doya yaşamak hem de peşine takılan katillerden kurtulmak istemektedir.Nelson filmin çekimleri için kendine Oklahoma ve New Mexico'yu mekan olarak seçmiş.
Yorumlar
  • orlando bloom çok ii bi oyuncu ve çok yakışıklı rolüne yakışır kate de ona eşlik edecek olması daha eğlenceli bi film olmasında olumlu iz bırakır.

  • bence orlando bloom çok iyi bir oyuncu.yüzüklerin efendisinde oynadığı karakterle hep kendisini sevmişimdir.truva da daiyi olan bloom karayip korsanlarında da harika bir oyunculuk deneyimi çıkarıyo.

  • film tartışmasız güzel olur.

  • zaten orlandoyla kate öıkıordu.onlar içinde iyi oldu.ama güzel bir filme bnziyor.

  • oyuncunun yakışıklılından ziyade yeteneğinden bahsetsek sanırım daha kaydadeğer yorumlar yapmış oluruz! Depp kadar iyi aktör olmadığı düşüncesine katılmıyorum. bence son derece yetenekli bir oyuncu. özellikle savaş fillmlerin en iyi aktörü olduğunu düşünüyorum. Yüzüklerin efendisi ile parlayan yıldızını çok iyi yönlerde kullanıyor. oynaması gerekn filmleri iyi seçmeli bence ve sanırım O da bunu yapıyor. en beğendiğim aktörlerin başındanır. (not: ben kız değilim.adamın tipiyle de ilgilenmiyorum!!)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir