25 Eylül 2009 10:12

Orman Tehlikede!

Ünlü çocuk kitapları serisi, Zack Snyder'ın öncülüğünde animasyon filmi oluyor...

Fantastik yönetmenlerin önü Hollywood'da daima açık. Daha uyarlanmayı bekleyen milyonlarca çizgi roman ve çocuk kitabı var. Bir-iki projeyle rüştünüzü ispat ederseniz, proje üzerine proje alabilirsiniz.Sırada, Kathryn Lasky imzalı çocuk kitapları serisi Guardians of Ga'Hoole var. Village Roadshow projenin başına son dönemin popüler yönetmenlerinden Zack Snyder'ı getirdi.Animasyon film, Tyto ormanında huzur içinde yaşayan baykuşların, yokedici bir düşmanın ormana gelmesiyle yaşadıklarını anlatacak.
Yorumlar
  • Animasyon kadrosunda sağlam bir ekiple çekiliyor olması,başarı kapısını elbette açacak bir film karşımıza çıkarıyor.İllistrasyonla uğraşanların özellikle izlemesi gereken bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir