25 Eylül 2009 10:12

Ormanda Bir Usta

Vanessa Redgrave, Russell Crowe'un da rol aldığı hazırlıkları devam eden Robin Hood projesine katıldı...

Vanessa Redgrave ve Lea Seydoux, Ridley Scott'ın henüz resmi adı belli olmayan Robin Hood projesine katıldılar. Redgrave projede Kraliçe Eleanor olarak karşımıza gelecek.Nottingham Şerifi'ni merkeze koyarak farklı bir Robin Hood hikayesi anlatmayı hedefleyen projeyi daha önce size tanıtmıştık. Russell Crowe'un başrolünü üstleneceği projenin yönetmen koltuğuna, usta sinemacı Ridley Scott oturdu. Cate Blanchett'ın da Marian rolü için kamera önüne geçeceği biliniyor.Ethan Reiff ve Cyrus Voris'in yazdığı senaryo, Robin Hood hikayesinin güncel bir versiyonunu ortaya koyacak. Projede, Nottingham Şerifi ile Robin Hood aynı kadına aşık olacaklar.
Yorumlar
  • Kadroda Cate Blanchett ve Russel Crowe bulunduğu için proje ilgimi çekiyor. Daha önce farklı robin hood uyarlamaları olasa da ben yeni projeye sıcak bakıyorum.

  • Burada yapılmışı var (Bknz.(Robin Hood: Prince of Thieves (1991) ) Ayrıca tarihte çekilmiş 5 Robin Hood filmi de var,kısacası geçelim bunları baydı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir