15 Ağustos 2005 14:00

Orta Dünyanın Viking'i

Nispel'in yeni dünyasında kahraman Urban

Teksas Katliamnı'nı yeniden beyazperdeye taşıyan Marcus Nispel'in, Kolomb öncesi Amerika'da yeni maceralar aradığını duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre ünlü yönetmen Pathfinder'da başrolü oynaması için Karl Urban'la anlaştı.Nils Gaup'un 1987'de çektiği Norveç filminin yeniden çevrimi olacak Pathfinder'da Viking kabilelerin savaşları anlatılıyordu. Senaryoyu Büyük İskender'in yazarlarından Laeta Kalogridis'e emanet eden ünlü yönetmen hikayede bazı değişiklikler yapmış.Nispel'in Pathfinder'ı Amerika'da geçecek. Kolomb'tan 500 yıl evvel yeni dünyayı keşfeden Vikingler vatanlarına dönerken arkada ufak bir iz bırakırlar. Minik bir bebek… Yerliler tarafından büyütülen bebek koca bir delikanlı olduğunda ataları yeni dünyayı bir kez daha keşfetmeye karar vermiştir. Sarışın kızılderilimiz ise vatanını korumaya…Yüzüklerin Efendisi'nin Eomer'i olarak tanıdığımız Urban'ı en son Riddick Günlükleri ve Medusa Darbesi'nde izlemiştik. Ünlü oyuncu yakında da Doom'la hayranlarının karşısına çıkacak.
Yorumlar
  • Fragmanı izlemenizi tavsiye ederim, pathfinderthemovie.com adresinden...Pek bi yaygara kopmadı film hakkında. Konu güzel, Oyuncu seçimide öyle. Sabırsızlıkla bekliyorum

  • konu güzel oyuncu seçimi de gayet ii. zevkli bi film olacağa benziyo.

  • kulağa hoş geliyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir