14 Haziran 2011 00:00

Örümcek Adam'ın yapımcısı hayatını kaybetti

'Örümcek Adam' serisi gibi birçok filmin yapımcıcısı Laura Ziskin, 61 yaşında hayata veda etti.

No Way Out, Pretty Woman, As Good As It Gets, ve Örümcek Adam serisi gibi pek çok önemli filmin yapımcısı Laura Ziskin, uzun yıllardır savaştığı kansere yenik düşerek 61 yaşında hayata veda etti.

Filmlere yapımcı olarak sağladığı desteğin yanında pek çok sağlık kuruluşuna da üye olan Ziskin, kanser araştırmalarına verdiği destekle de isminden sıkça söz ettirmişti.

Ziskin'in ölümünün ardından ailesinden yapılan açıklamada, merhumun hatırasını yaşatmak adına yapılacak tüm bağışların kanser hastaları için kurulan standup2cancer.org oluşumuna yapılması rica edildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir