15 Nisan 2005 14:03

Örümcek Tokyo'da

Tobey imaj yeniliyor

Sinema tarihine yerleşen Tobey Maquire imajında değişiklik yapmaya karar vermiş gibi görünüyor. Ünlü oyuncu Isaac Adamson'ın romanı Tokyo Suckerpunch'tan beyazperdeye uyarlanacak aynı isimli filmle başrol oynayacak.Billy Chaka adlı bir yazarın hikayesinde, sürreal maço bir karakter olarak meşhur olan Chaka'nın yazdığı kitabın film olmasının ardından yaşananlar anlatılıyor. Filmin tanıtımı için Tokyo'ya giden Billy herkesin içinde yönetmenle kavga ettikten sonra üstüne bir de cinayet işlenince ortalık karışıyor.Maquire'in alıştığımızın dışında değişik bir karaktere bürüneceği Tokyo Suckerpunch'ın en büyük silahlarından biri filmin senaristi Ed Solomon . Solomon başta Siyah Giyen Adamlar ve Çılgın Dünürler olmak üzere bir çok aksiyon ve komediyle tanınıyor.
Yorumlar
  • Tobey'i ben seabiscuitte cok beğenmiş ve başarılı bulmuştum, gelecek vaad eden oyunculardan. Son dönemdeki uzak doğu filmlerine olan talep'i göz önüne aldığımızda cok doğru bir karar verdiğini söyleyebiliriz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir