25 Eylül 2009 10:12

Örümcek

Robert Sigl tarafından Türkiye'de çekilecek olan korku filmi afişiyle dikkat çekiyor...

Bağımsız Alman yönetmen Robert Sigl, The Spider adını taşıyan yeni projesi üzerinde çalışıyor. İlgi çekici projenin çekimleri senaryo bittikten sonra Türkiye'de gerçekleştirilecek. Tarihi film, korku sinemasına ait karanlık imgelerden de yararlanarak, gotik bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor. İstanbul'un bu tabloda önemli bir yer tutacağı söyleniyor. The Spider, kız kardeşi mistik güçlerin etkisi altına giren genç bir doktorun karanlığın derinliklerine doğru yapacağı yolculukları konu edinecek.
Yorumlar
  • Çekilsin bakalım nasıl olcak merak ettim,beyazperde bu filimle ilgili birazdaha bilgi ilerleyen günlerde verirse seviniriz.

  • wooow ilqinç doqrusu qüzel bi film qibime qeliyo izlemek lazım ..

  • Bu afiş film gösterime gireceği zaman değiştirilecek hatta sansüre uğrayacaktır.Cami ile çıplak kadın profili tepki çekecektir.Başka bir afiş ile değiştirilmesi istenecektir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir