20 Mayıs 2005 09:21

Örümcek'i Bir Düşman Kesmez

Raimi'nin Grace için de planları var

Örümcek-Adam 3 için çalışmalara devam eden Sam Raimi kadroya yine genç bir isim ekledi. Henüz üç dört filmilik bir kariyeri bulunan Topher Grace örümceğin yeni belalarından birini canlandıracak.Avi Arad'la beraber düzenlediği basın toplantısında son gelişmeleri anlatan ünlü yönetmen yeni yeteneğinin rolü hakkında da hiçbir ipucu vermedi. Maceranın üçüncü halkasına en son Thomas Haden Churchekleyen ama onun da sadece örümceğin fantastik düşmanlarından birini canlandıracağını söyleyen Raimi, Grace için de aynısını yaptı.Bu sefer Alvin Sargent'in senaryosundan beyazperdeye uyarlanacak olan Örümcek-Adam'ın fanlarının doğal olarak emin olabildikleri tek bir şey var. Örümceğin yeni filminde yepyeni iki ezeli düşman edineceği.4 Mayıs 2007 çok uzak gözükse de sabırsızlıkla beklemeye devam edeceğiz. Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco ve Thomas Haden Church derken Babamın Kabusu'nun Topher Grace'i ile daha da renklenen filmle ilgili gelişmelrin tümü ilk olarak Beyazperde.com'da…
Yorumlar
  • 2007 çok uzun bir zaman,o zamana kadar kim öle kim kala ama belkide beklediğimize değecek

  • Bu karakterin hangi düşman olduğunu hiç tahmin edemiyorum ama keşke Venom karakteri filmde olabilseydi...

  • Normal koşullar altında Venom ile J.J.Jameson yada oğlunun uzaktan yakından bir alakası yoktur.Venom'u oluşturan Ortak-Yaşar "Dünyalar Savaşı" sırasında Örümcek Adama hediye edilir. Fakat belli bir süre sonunda (ki çizgi romanda bu neredeyse 6 aydır) Bay Fantastic Peter'in maharetli bir kumaş sandığı kostümün ortak yaşar olduğunu fark eder.Tabi filmde "Dünyalar Savaşı"nı yapmayacaklarına göre (Marvel'da geçen tüm süper kahramanların olduğu bir savaş tam bri seyirlik aslında) başka bir hikaye uyduracaklardır.

  • Filmler süper ama hadi artık venom gelsin diyorum

  • Arkadaşlar ya Örümcek in kaç tane düşmanı olucak. 1 tane değilmi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir