6 Şubat 2006 14:15

Örümcek'in Kayınpederi

Bir de iyi kahraman lazım

Örümcek-Adam'ın eski aşklarından Gwen'in üçüncü filmle seriye dahil olduğunu ve Bryce Dallas Howard tarafından canlandırılacağını duyurmuştuk.The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre James Cromwell de Gwen'in babası Captain Stacy olarak karşımıza çıkacak.Örümcek hayranlarının iyi bildiği gibi Captain Stacy çizgi seride kahramanca hayatını feda etmiş bir karakter. Örümcek-Adam'la bir düşmanı arasında geçen mücadelenin ortasında kalan bir çocuğu kurtarırken ölen Stacy, kızı Gwen'in kahramanızı suçlamasına ve ondan nefret etmesine neden olmuştu.Sam Raimi Örümcek-Adam 3'ün çekimlerine başladı ve epey yol kat edildi, sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yorumlar
  • nasıl yani mary jane i bu kız mı oynayacak

  • Ya ben hala Kirsten Dunst'un daima bir adım gerisinden gelen Howard'ın MAry Jane'i canlandıracağına inanamıyorum yaa. Köy de de aynı şey olmuştu gerçi iyi de olmuştu ama Bryce o kadar tatlı ve güzel bi kız değil Shyamalan filmleri ve Manderlay ona daha uygun. Nicole Kidman'in ardından yine birinin arkasından devam etmek de bu kızın kaderi oldu artık.

  • inşallah 2007 nin başında gelir.merakla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir