23 Ağustos 2006 12:19

Oscar Amcanın Reklamı

Spike Lee, Oscar ödülleri için reklam filmleri çekecek.

İçerideki Adam ile değeri artan başarılı sinemacı Spike Lee, Oscar sezonu için hazırlanan reklam kampanyasına yönetmen olarak katkıda bulunacak. Lee, projeyi TBWA/California ile birlikte yürütecek.Lee'nin çektiği reklamlar Oscar öncesi, televizyonlarda ve internette yerini alacak.Bu arada yönetmen Selling Time isimli uzun metrajlı filmi yönetmek üzere de görüşmelerini sürdürüyor. Korku gerilim türündeki filmle birlikte The Harlem Little League'in de yapımcılığını üstlenecek.İzleme şansı bulamadığımız bir kısa filmi olduğunu da hatırlatalım. 2005 yapımı Jesus Children of America, AIDS hastası olduğunu öğrenen Brooklyn'li bir genci anlatıyor.
Yorumlar
  • Günden güne azalan oscar heyecanını yeniden canlandırmak adına yapımcıların bişeyler düşünmesi gerektiğine inanıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir